کارآفرین کسب و کار

برای شروع کسب و کار آنلاین باید چکار کنم؟

سلام به راش نتی عزیز در این مقاله قراره بهت بگم برای وارد شدن به یک کسب و کار آنلاین به چیا نیاز داری و تا دچار مشکلات بعدی نشی، فقط فراموش نکن قرار نیست تنها باشی.

سوال بزرگ

بهت تبریک میگم که میخوای وارد یه کسب و کار آنلاین بشی این کار خیلی سخته و اما من اینجا هستم تا بهت کمک کنم تا راحت تر این کار رو انجام بدی.

چند مقایسه کوتاه بین کسب وکار آنلاین و سنتی :

1. اگه قرار باشه یه مغازه رو اجاره کنی، باید ماهانه حداقل 500 هزار تومن پول بدی بدون پیش پرداخت ولی برای کسب و کار آنلاینت با اجراره ماهانه 50 هزار تومن یه جای خوب اجاره کنی بدون پیش تازه اگه بخوای تو شبکه های اجتماعی فعالیت کنی باید ماهی صفر تومن اجاره بدی.

2. برای طراحی دکور  مغازه باید هزینه کنی؟ اما تو کسب و کار آنلاین این دکور زدن تقریبا رایگانه و تاریخ انقضا و خرابی ندار.

3. هزینه تبلیغات برای یه کسب و کار سنتی چقدره ؟ تو کسب و کار آنلاین هزینه هات خیلی پایین میاد من تو مقاله های بازاریابی و تبلیغات همش رو بهت میگم.

و دلیل های دیگه حالا بهت بگم چرا سخته :

دلیلش تو همون مزیت هایی هست که هم گفتم هم نگفتم که هر کسی رو وادار میکنه بیاد تو این کار که اونها رقیب هات میشن و دارن مثل تو کار میکنن

مثل اینکه دو تا مغازه که یه وسیله رو میفروشن دیوار به دیوار هم شروع به کار کنن چقدر سخته حالا حساب کن تو اومدی تو دنیایی که کلی افراد هستند که دارن مثل تو کسب و کار آنلاینشون رو راه ادازی میکنن یا کردن یا بعدا میخوان بکنن.

بریم یکم درباره روال کلی یه کسب و کار با هم حرف برنیم و بگم قراره من تو این سایت چه کمکی بهت بکنم

سرفصل های کار ما :

1. معرفی ایده های آنلاین و بررسیشون
2. معرفی اصطلاحات کسب و کار آنلاین و کاربردشون
3. آموزش طراحی سایت و کار با سایت
4. فعالیت در شبکه های اجتماعی
5. مدیریت و رهبری
6. راهنمایی در تولید محتوا
7. بازاریابی و تبلیغات
8. مهارت فروش

و تمام کار هایی که تو این راه میشه انجام داد رو بهت میگم و از تجربه بقیه اساتید هم در این راستا استفاده میکنم تا تو دوست عزیزم راحت به کسب درآمدت  برسی

تنها درخواستی که من ازت دارم به این مطلب ها گوش بده و بهشون عمل کن چون قراره کسب و کارت از اون کسی که خودسر و بدون مشاوره کار میکنه فرق داشته باشی.

[dropcap]راستی[/dropcap]این رو بگم فکر نکن تنهایی هر وقت تو کسب و کارت به مشکل خوردی اگه تو گوگل کسی بهت کمک نکرد من هستم فقط کافی بهم یه پیام بدی نهایت 24 ساعت بعد بهت جواب میدم غم به دلت راه نده.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا